توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

درج آگهی عادی در هفتاد ده رایگان است. در صورتیکه تمایل به سفارش آگهی طلایی یا نقره ای داشته باشید میتوانید هزینه آن را بصورت آنلاین ، مراجعه به بانک و یا با استفاده از خودپرداز پرداخت نمایید. در مورد آگهی های طلایی و نقره ای بیشتر بدانید.

راهنمای پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین راحت ترین شیوه پرداخت برای کاربران می باشد. برای این منظور کافیست در مرحله نهایی درج آگهی ، گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب نموده تا به درگاه پرداخت آنلاین بانک ملت متصل شوید. پس از انجام موفقیت آمیز پرداخت ، مجددا به پنل کاربری خود در هفتاد ده هدایت شده و پیام تایید پرداخت را مشاهده خواهید کرد.

در این روش کلیه کارت های عضو سیستم شتاب که امکان پرداخت اینترنتی برای آنها فعال شده مانند کارت بانک های ملی، ملت، سامان، پارسیان، اقتصاد نوین، کشاورزی، صادرات، تجارت و ... پذیرفته می شود.

بانک کشاورزیبانک ملتبانک پاسارگادبانک اقتصاد نوینبانک سامانبانک پارسیانبانک صادراتبانک ملی

شماره کارت
شماره کارت یک شماره ی 16 تا 19 رقمی می باشد که بر روی کارت درج شده است.

رمز اینترنتی کارت
شماره رمز اینترنتی کارت، با شماره رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. در زیر روش کار برای اخذ رمز دوم توضیح داده شده است، شمامی توانید با مراجعه به هر یک از پایانه های خودپرداز بانک (ATM) خود به روش ذیل اقدام نموده و رمز اینترنتی کارت خود را دریافت نمایید .
1. پس از ورود کارت خود در پایانه های خودپرداز بانک و وارد نمودن رمز کارت نسبت به انتخاب گزینه " تغییر رمز " اقدام فرمائید .
2. گزینه " تغییر رمز اینترنتی " را انتخاب نمایید .
3. رمزاینترنتی موردنظر خود را حداقل در 6 رقم وارد و مجدداً طبق فرمان سیستم ، رمز را تکرار نمایید.
4. پس از انجام موفقیت آمیز عملیات ، رمز اینترنتی شما فعال میشود.

توجه: رمز هر کارت فقط توسط خودپرداز بانک همان کارت قابل تغییر است. مثلا اگر کارت شما ملت است، باید به خودپرداز بانک ملت مراجعه کنید.

کد اعتبار سنجی دوم CVV2
کد CVV2 شماره شناسایی دوم مشتری می باشد که دارای سه یا چهار رقم بوده و مانند شمارۀ 16 رقمی حک شده روی کارت، بر پشت اکثر کارت ها، از جمله کارت بانکهای ملی، پاسارگاد، سامان و پارسیان حک شده است.

CVV2 بعضی کارت ها مانند کشاورزی و ملت نیز توسط دستگاه خودپرداز بانک همان کارت زمان تغییر یا تخصیص رمز دوم (رمز اینترنتی) نمایش داده می شود (یا روی کاغذ رسید چاپ می شود).

نکته: صرفاً وجود کدCVV2 بر روی کارت ها، دلیل بر امکان خرید اینترنتی نیست، بلکه بانک صادر کننده باید امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده باشد.

تاریخ انقضا
تاریخ انقضا پشت یا روی کارت حک شده. اگر کارت شما تاریخ انقضا ندارد، 99/12 را به جای ماه و سال انقضا وارد کنید .

پرداخت از طریق خودپرداز

شماره کارت ( بانک پاسارگاد ) :5022  - 2910 - 2513 - 7181   -  بنام : احمد محمددوست

با در اختیار داشتن یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، مانند: سپهر(صادرات) - سیبا(ملی) - پارسیان (کارت نقدی - هدیه - اینترنت) - اقتصاد نوین - کارآفرین - ملت - کشاورزی(مهرکارت) - تجارت .، بدون مراجعه به بانک و حتی در ساعات و روزهای تعطیل قادر به پرداخت وجه آگهی طلایی یا نقره ای خود خواهید بود.
با مراجعه به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانک مرتبط با کارت خود، وجه خود را به صورت زیر پرداخت و در هنگام درج آگهی ، نوع پرداخت را از طریق خود پرداز و در فیلد سند پرداختی شماره ارجاعی که در رسید چاپی خود دریافت نموده اید را وارد نمایید.
 
 پس از ورود کارت به دستگاه خودپرداز و زدن رمز عبور خود، از منوهای موجود ابتدا "انتقال وجه" و سپس "به کارت دیگر" را انتخاب کنید. در صفحه‌ای که ظاهر می شود، مبلغ را به ریال وارد نموده و کلید ثبت را بزیند.

سپس شماره کارت مورد نظر از شما خواسته می‌شود که در این مرحله شماره زیر را وارد نمایید:
5022  - 2910 - 2513 - 7181

وکلید ثبت را بزنید. در مرحله آخر خودپرداز از شما می‌پرسد آیا مطمئن به انتقال وجه به حساب " احمد محمددوست " می‌باشید، که با انتخاب کلید "بلی" با انتقال وجه موافقت کنید.
 
 خود پرداز با چاپ رسید شما را از انتقال وجه مطمئن می‌کند. این رسید شامل شماره ارجاع، مبلغ انتقالی و شماره حساب و کارت دریافت کننده می‌باشد. درخط دوم رسید چاپی، "شماره ارجاع" درج شده است، که به هنگام درج آگهی جدید درهفتاد ده ، پس از انتخاب نوع پرداخت ( پرداخت از طریق خودپرداز ) این شماره را وارد نمایید.

مراجعه به بانک

شماره حساب بانک پاسارگاد :  1-11258471-8000-1001  -  بنام : احمد محمددوست

شماره شبا : IR73 0570 1001 8001 1258 4711 01

شما میتوانید با مراجعه به یکی از شعب بانک پاسارگاد ( توسط شماره حساب پاسارگاد ) و یا مراجعه به سایر بانک ها ( توسط شماره شبا ) ، مبلغ آگهی خود را از طریق واریز توسط فیش بانکی پرداخت نمایید. در اینصورت به هنگام درج آگهی ، نوع پرداخت را مراجعه به بانک و در فیلد سند پرداختی شماره فیش ( شماره قرمز رنگ روی فیش ) را وارد نمایید.بستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.