توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

پخش ماگ سرامیکی درجه یک زیر قیمت با بهترین کیفیت

پخش ماگ سرامیکی درجه یک زیر قیمت با بهترین کیفیت

جزئیات آگهی

یوان هایی که در ادامه مشاهده می کنید لیوان های آماده برای چاپ موجود در بازار می باشند. تمامی لیوان ها قابل شستشو بوده و طرح چاپی روی آن ها در برابر مواد شوینده از قبیل مایع ظرفشویی مقاوم است همچنین طرح چاپی حتی در تماس با موادی مانند الکل و تینر تغییری نمی کند.
تنها نکته ای که در استفاده از این لیوان ها باید رعایت کنید این است که از تماس اشیاء نوک تیز و زبر به خصوص سیم ظرفشویی با سطح لیوان خودداری کنید.
1) لیوان های داخل رنگی (Color Inside Mugs)
با توجه به رنگ های متنوع آن ها در بسیاری از موارد قابل استفاده هستند. استفاده از این لیوان ها به عنوان هدیه، حق انتخاب زیادی بر اساس سلیقه شخص مورد نظر شما در اختیارتان قرار می دهد. اینکه کدام رنگ را برای هدیه دادن انتخاب کنید بسیار مهم است زیرا به طرف مقابل خود نشان داده اید که سلیقه اش را می شناسید و بر اساس سلیقه ی او عمل کرده اید. بدین وسیله ثابت کنید که برایش ارزش زیادی قائل هستید.
استفاده از این لیوان ها برای کمک به تغذیه ی کودکان نیز باعث می شود که کودک در هنگام آشامیدن رنگ مورد علاقه خود را ببیند و این اثر رنگ بر او می تواند نقش به سزایی در آشامیدن موادغذایی ضروری همچون شیر داشته باشد. به خصوص اینکه طرح مورد علاقه ی او نیز بر روی لیوان چاپ شده باشد!
مهمترین مورد استفاده از این مدل لیوان ها، استفاده از آن ها در محل کسب و کار و تجارت شماست. شما می توانید بر اساس رنگ پرسنلی خود یا رنگی که بیشتر در محل کار شما استفاده می شود و بیشتر شما را با آن رنگ دیده اند رنگ مناسب را انتخاب کنید و طرحی متناسب با آن رنگ را بر روی لیوان چاپ نمایید. استفاده از این مدل به عنوان هدیه تبلیغاتی نیز پیشنهاد می شود.

نمایش اطلاعات مرتبط

  • به روز شده در تاریخ پنج شنبه 18 خرداد 1396.
  • تعداد بازدید : 25003 بار
  • کد آگهی : 707039

آگهی های مرتبطبستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.