توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

فروش تجهیزات اطفا حریق و آتش نشانی

فروش تجهیزات اطفا حریق و آتش نشانی

جزئیات آگهی

شارژ و فروش انواع کپسولهای آتش نشانی استاندارد
کپسول های آتش نشانی یا سیلندرهای اطفاء حریق برای استفاده در لحظات اولیه حریق شروع حریق و برای جلوگیری از گسترش اتش سوزی بصورت قابل حمل ایجاد گردیده اند و برای انواع دسته بندی حریق که شامل پنج نوع A،B،C،D،E هستند بکار گرفته می شوند.
بطور کلی انواع کپسول های آتش نشانی بر اساس نوع ماده قابل اشتعال به انواع زیر دسته بندی می گردد:
کپسـول آتـش نشـانی آب و گاز
کپسـول آتـش نشـانی پـودرو گاز
کپسـول آتـش نشـانی دی اکسید کربن
کپسـول آتـش نشـانی بیوورسال
کپسـول آتـش نشـانی هالن
خاموش کننده آب و گاز: این نوع خاموش کننده ها در اندازه های مختلف و برای اطفاء حریق جامدات قابل اشتعال که از خود خاکستر بر جای می گذارند از قبیل: چوب ، کاغذ ، مبلمان و ... بسیار مناسب است. آب به علت خاصیت ختک کنندگی و کشش سطحی بالا و قابلیت نفوذپذیری بعنوان ماده اطفایی مناسب در این گونه حریق ها می باشد. این نوع کپسول در صورتیکه در معرض شرایط آب و هوایی مناسب باشد و به دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار گیرد برای حداکثر 1 سال بدون شارژ مجدد قابل استفاده است.
خاموش کننده پودروگاز: این نوع خاموش کننده ها در اندازه های مختلف و برای اطفاء حریق مایعات قابل اشتعال از قبیل: نفت ، روغن و بعضا در حریق های الکتریکی بسیار مناسب و قابل اطمینان است.
این خاموش کننده یکی از پر مصرف ترین خاموش کننده ها محسوب می شود که به طور معمول ، در تمام سازمان ها اعم از آتش نشانی ، واحدهای آتش نشانی صنایع تولیدی، ادارات و دفاتر اداری ، بیمارستان ها ، اماکن آموزشی ، مجتمع های مسکونی و .... نصب و بکار گرفته می شوند.
علاوه بر این، در اکثر وسایط نقلیه موتوری، و به طور کلی هر جا که محافظت در برابر آتش سوزی مورد نیاز باشد ، این وسیله اطفایی به تنهایی و یا بهمراه سایر وسایل آتش نشانی بکار گرفته می شود . طرز کار بسیار آسان و توانایی خاموش کنندگی پودر های خاموش کننده در مبارزه با بسیاری از انواع آتش سوزی ها باعث شده است تا کپسول آتش نشانی پودروگاز به ابزار قدرتمندی برای مبارزه اولیه با آتش سوزی تبدیل گردد . این نوع کپسول در صورتیکه در معرض شرایط آب و هوایی مناسب باشد و به دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار گیرد برای حداکثر 1 سال بدون شارژ مجدد قابل استفاده است و در صورتیکه در شرایط آب و هوایی نامناسب قرار گیرد حداکثر زمان استفاده به 6 ماه تقلیل می یابد.
بر حسب نوع مواد تشکیل دهنده انواع خاموش کننده های محتوای پودر را به دو گروه تقسیم می نمایند : 1 - پودر شیمیایی 2 - پودر خشک شیمیایی
1- پودر شیمیایی : این ماده گرد یا پودر بسیار نرمی است که از مخلوط یک یا چند ماده شیمیایی و بعضی مواد افزودنی تشکیل شده است . پودر های خاموش کننده را بر اساس ماده اصلی اطفایی و برای مبارزه با انواع مختلف حریق به انواع گوناگونی تقسیم می نمایند ، که مهمترین آنها عبارتند از :
پودر بی کربنات سدیم (جوش شیرین)
بی کربنات پتاسیم
بی کربنات پتاسیم با بنیان اوره
کلرید پتاسیم
فسفات آمونیوم
مانکس
2- پودر خشک شیمیایی : پودر خشک فقط برای مبارزه با آتش سوزی نوع D یعنی فلزات قابل اشتعال مانند منیزیم مناسب می باشد .
خاموش کننده های دی اکسید کربن : در این نوع خاموش کننده ، گاز دی اکسید کربن تحت فشار به صورت مایع درآمده و هنگام عمل به صورت گاز و با فشاری برابر با 150 پوند بر اینچ مربع خارج می گردد . سر لوله ی خاموش کننده دی اکسید کربن به شکل قیف یا شپور است که از این طریق می توان به راحتی این نوع خاموش کننده را از سایر خاموش کننده های تشخیص داد. این نوع کپسول در صورتیکه در معرض شرایط آب و هوایی مناسب باشد و به دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار گیرد برای حداکثر 2 سال بدون شارژ مجدد قابل استفاده است.
خاموش کننده های بیوورسال : این ماده اطفائی به تازگی ساخته شده و برای کلیه انواع حریق قابل استفاده می باشد. از نکات قابل ذکر این کپسول خاصیت جلوگیری از برگشت شعله پس از استفاده می باشد. علاوه بر این قدرت اطفایی این ماده 3تا 5 برابر بیشتر از پودروگاز می باشد و در حجم کمتر کارایی بالاتری نسبت به ماده پودروگاز را داراست. این نوع کپسول در صورتیکه در معرض شرایط آب و هوایی مناسب باشد و به دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار گیرد برای حداکث�� 5 سال بدون شارژ مجدد قابل استفاده است.
خاموش کننده های هالن : این خاموش کننده از انواع گازهای خنثی و بی اثر ساخته می شد که قدرت اطفایی بسیار بالایی دارد ولی بعلت ایجاد تبعات زیست محیطی و ممنوعیت استفاده منسوخ گردیده است.

توجه: قبل از ارسال کپسولها برای شارژ مجدد حتمآ پلمپ دستگاه خاموش کننده را بکشید کپسول آتش نشانی را سروته نموده و شیر خروجی کپسول را بفشارید تا گاز سیلندر تخلیه شود .
این شرکت مرکز فروش و نمایندگی انواع کپسول های آتش نشانی بایا سیلندر ، باران مازند ، آذرسیلندر ، روناک گاز خزر ، خزر سیلندر ، دژ ( آذر نبرد فربد ) ، ایمن فرهنگ سپاهان( زیتا ) ، ایران نجات ، پیشرو ( البرز نجات ) می باشد و مفتخر است که در خصوص شارژ و تست هیدروستاتیک سیلندرهای اطفاء حریق مجوزهای لازم را از وزارت کار دریافت نموده است.
فروش و شارژ انواع کپسول های آتش نشانی آب و گاز در اوزان مختلف: 6 لیتری ، 10 لیتری ، 25 لیتری چرخ دار ، 50 لیتری چرخ دار ، و 75 لیتری چرخ دار
فروش و شارژ انواع کپسول های آتش نشانی پودر و گاز در اوزان مختلف: 1 کیلویی ، 4 کیلویی ، 6 کیلویی ، 12 کیلویی ،25 کیلویی چرخ دار تحت فشار و بالن بغل ، 50 کیلویی چرخ دار تحت فشار و بالن بغل ،75 کیلویی چرخ دار بالن بغل
فروش و شارژ انواع کپسول های آتش نشانی دی اکسید کربن (CO2) در اوزان مختلف: 2 کیلویی ، 3 کیلویی ، 4 کیلویی ، 6 کیلویی ، 10 کیلویی ، 12 کیلویی (ارابه دار) و 30 کیلویی ارابه دار
فروش و شارژ انواع کپسول های آتش نشانی بیوورسال در اوزان مختلف: 1 کیلویی ، 4 کیلویی ، 6 کیلویی ، 12 کیلویی ،25 کیلویی چرخ دار ، 50 کیلویی چرخ دار ،75 کیلویی چرخ دار

شرکت خدمات مهندسی ایمن سلامت زیست آزما (شیاکو)
www.sheaco.ir

نمایش اطلاعات مرتبط

  • به روز شده در تاریخ سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷.
  • تعداد بازدید : 209419 بار
  • کد آگهی : 707708

آگهی های مرتبطبستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.