توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

گوشی ایرپلاگ Elvex Quattro با قابلیت استفاده مکرر

گوشی ایرپلاگ Elvex Quattro با قابلیت استفاده مکرر

جزئیات آگهی

گوشی ایرپلاگ ایمنی Elvex Quattroیک گوشی ایرپلاگ با قابلیت استفاده مکرر (نه بصورت یکبار مصرف) است که در رتبه کلاس جهانی تولید و ارائه می شود، این گوشی برای استفاده چندین دفعه ای (حداقل 2 ماهه) با حفظ راحتی و حداکثر اثربخشی طراحی شده است.
گوشی ایرپلاگ Elvex Quattro دارای ویژگی های زیر است:
- گوشی ایرپلاگ Elvex Quattro چهار باله (پله) طراحی شده است که این خود باعث می شود این گوشی تقریبا برای تمام انواع مختلف کانالهای گوش مناسب باشد.
- گوشی ایرپلاگ Elvex Quattro ساخته شده از پلیمر سیلیکونی فوق العاده نرم و راحت که کاملا و بطور موثر فضای کانال گوش را پوشش می دهد.
- گوشی ایرپلاگ Elvex Quattro دارای دستگیره محکم و سفت است که به راحتی قابل گرفتن بوده و برای وارد کردن و خارج کردن گوشی از گوش کاملا مناسب می باشد.
- مواد سیلیکونی گوشی ایرپلاگ Elvex Quattro نسبت به ترشحات داخل گوش و روغن بدن انسان مقاوم بوده و دارای دوام بیشتری نسبت به سایر ایرپلاگ های داخل گوش از جنس PVC می باشد.
- پلیمر سیلیکونی این گوشی ایرپلاگ Elvex Quattro جهت پوست حساس داخل کانال گوش، غیر آلرژیک و غیر محرک است.
- میزان کاهندگی صوت گوشی ایرپلاگ Elvex Quattroبرابر با 25 دسی بل است و آزمون کاهندگی صوت آن نیز طبق استاندارد S3.19-1974 ANSI بطور مستقل در یک آزمایشگاه معتبر انجام شده که می توانید به گواهی آزمایشگاه در زیر توجه کنید.
- طبق استاندارد اروپا میزان کاهندگی صوت گوشی ایرپلاگ Elvex Quattro برابر با 26 دسی بل است و آزمون کاهندگی صوت آن نیز طبق استاندارد S3.19-1974 ANSI بطور مستقل در یک آزمایشگاه معتبر انجام شده که می توانید به گواهی آزمایشگاه در زیر توجه کنید.
- آزمون کاهندگی صوت آن نیز طبق استاندارد EN-352-2 بطور مستقل در یک آزمایشگاه معتبرانجام شده که می توانید به گواهی آزمایشگاه در زیر توجه کنید.
- گوشی ایرپلاگ Elvex Quattro در بسته بندی طناب دار و بدون طناب و نیز به همراه ظرف پلاستیکی (قوطی نگهداری) و بدون ظرف پلاستیکی موجود و قابل ارائه می باشد.
- طراحی و ساخت گوشی ایرپلاگ Elvex Quattro متعلق به سازمان ملی نظامی آمریکا می باشد.

نمایش اطلاعات مرتبط

  • به روز شده در تاریخ سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷.
  • تعداد بازدید : 94096 بار
  • کد آگهی : 707796

آگهی های مرتبطبستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.