توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

سمپاشی تضمینی سوسک ریز ساس سوسک درشت پشه

سمپاشی تضمینی سوسک ریز ساس سوسک درشت پشه

جزئیات آگهی

گروه خدمات سمپاشی شرکت آرمان سبز مهرگان باهمکاری متخصصین حشره شناسي پزشكي و دارا بودن پروانه مبارزه باحشرات و جانوران موذی در اماکن عمومی و خانگی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص دفع آفات بهداشتی و شهری از جمله انواع حشرات موذی و جوندگان شهری به ارائه خدمات تخصصی می¬پردازد.
متخصصین گروه خدمات سمپاشی شرکت آرمان سبز مهرگان با بهره گیری از دانش خود در خصوص سم شناسی و بیولوژی حشرات و شناخت تاكسونوميكي گونه هاي مختلف آفات و نحوه اثرآفات بهداشتی بر سلامت افراد با اولین تماس جهت رفع مشکل شما در کنارتان بوده و با تضمين خدمات؛ آسايش و آرامش شما هموطنان عزيز را محيا خواهند نمود .
شماره تماس : 33311604-33311606-33314563
تلفكس : 33314563-021

گروه خدمات سمپاشی آرمان سبز مهرگان با همکاری متخصصین حشره شناسی پزشکی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران و زیر نظر اساتید دانشگاه های علوم پزشکی در خصوص دفع آفات بهداشتی و شهری از جمله انواع حشرات موذی و جوندگان شهری ارائه خدمات تخصصی می نماید.
هدف ما نیل به سلامت آگاهانه در سطح جامعه است.

اعمال شیوه های غیر علمی توسط افراد غیر متخصص در سمپاشی علاوه بر عدم تاثیر مطلوب در مبارزه با حشرات سبب آلودگی محیط زندگی افراد شده و راه را برای بروز انواع سرطان و بیماری های مختلف باز می کند.
متخصصین گروه آرمان سبز مهرگان با بهره گیری از دانش خود در خصوص سم شناسی و بیولوژی حشرات و نحوه اثر آفات بهداشتی بر سلامت افراد با اولین تماس جهت رفع مشکل شما در کنارتان خواهند بود.

شرکت آرمان سبز مهرگان با بهره گیری از متخصصین فارغ التحصیل دانشگاه تهران ، در سر تا سر ایران عزیزمان شعب خود را دایر کرده و با ارائه کیفیتی یکسان در تمام شعب، به صورت شبانه روز در اقصی نقاط کشور ارائه خدمات می¬نماید.

موش
طبق آمار سازمان بهداشت جهانی موشها سالانه 33 ملیون تن مواد غذایی را از بین می برند ، كه برای تغذیه 130 ملیون نفر كافی است. از آن گذشته بعلت رشد شدید دندانها موجب خرابی مواد و تجهیزات در انبارها ، كارخانجات و ... می گردند. از طرف دیگر بیماری های منتقله توسط جوندگان موجب اهمیت پزشكی این موجودات است كه مبارزه با آنها را حائز اهمیت می گرداند .
سموم
سموم مصرفیمان در مبارزه با حشرات از طرف (سازمان بهداشت جهانی) و وزارت بهداشت مجوز دارند. سمومی كه به سلامت انسان صدمه نزده و بو و لكه باقی نمیگذارد مصرف می‌ شود. در زمینه سمپاشی نیز مدرنترین وسایل و تجهیزات استفاده می شود. هدفمان عرضه بهترین خدمات با اقتصادیترین حالت است. برای، یك سمپاشی مطمئن ، بهداشتی.سالم و اقتصادی با ما تماس بگیرید.E-mail: ASM.group2004@yahoo.com
Tel: 021-33311604،6 - 33314563
TelFax: 021-33311605
Gsm: 09127796935

نمایش اطلاعات مرتبط

  • به روز شده در تاریخ چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶.
  • تعداد بازدید : 27576 بار
  • کد آگهی : 714090

آگهی های مرتبطبستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.