توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

نحوه سفارش آگهی طلایی و نقره ای

لیست مقالات اماده

لیست مقالات اماده

جزئیات آگهی

لیست مقالات امادهبا سلامی دیگر خدمت تمام دانشجویان و دوستان عزیز، امروز با شبیه سازی یک مقاله جدید در خدمت شما هستیم. موضوع این مقاله " عملکرد ترانسفورماتور در اشباع کامل (عمیق) - تعیین مدل و پارامتر " است که از سری ژورنال های IEEE TRANSACTIONS ON INDUSTRY APPLICATIONS 2012 میباشد و در محیط متلب MATLAB شبیه سازی شده است، این مقاله یک مدلی که به اندازه کافی توصیف کننده عملکرد ترانسفورماتور در اشباع کامل یا عمیق است و مناسب برای کاربردهای الکترونیک قدرت و روشی برای تعیین پارامترهای آن را پیشنهاد میکند. نتایج شبیه سازی و تجربی اعتبار مدل و روش پیشنهادی را تائید میکند. جهت دانلود مقاله به ادامه مطلب مراجعه کرده و برای تهیه پک کامل پروژه از طریق آدرس ایمیل با مدیر وبلاگ در تماس باشید.

09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com

:Transformer Operation at Deep Saturation


Model and Parameter Determinationبا سلام و درود خدمت تمامی دانشجویان عزیز، امروز قصد داریم تا شما را با تـخــصــص ها و مهارت های گروه مهندسین مشاور آشنا کنیم. این گروه متشکل از 6 فارغ التحصیل ارشد و دکتری دانشگاه تهران میباشد که فعالیت خود را از مرداد ماه سال 1391 آغاز کرده و هدف آن مشاوره و کمک به دانشجویان عزیز در راستای فعالیت های درسی و دانشگاهی میباشد. تخصص ها و زمینه هایی که گروه مهندسین مشاور توانایی مشاوره و کمک در انجام آنها را دارند به شرح زیر میباشد.
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com

1) مدل سازی و شبیه سازی با استفاده از نرم افزارهای تخصصی برق MATLAB، PSCAD، PSIM، EMTP و ...

2) الکترونیک قدرت و شبیه سازی انواع مبدل های AC-DC، DC-DC، DC-AC و ...، مباحث ماشین درایو

3) کنترل توان راکتیو با استفاده از اداوات FACTS در سیستم های توزیع و تولیدات پراکنده از جمله مزارع بادی، سیستم های فتوولتائیک و ...

4) ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت در تولیدات پراکنده، نیروگاه های ترکیبی، مبدل های الکترونیک قدرت و ... با استفاده از شبیه سازی Monte Carlo

5) دینامیک سیستم های قدرت، طراحی پایدارسازها، بررسی سیستم های تحریک، سیستم های قدرت چند ماشینه، پایداری دینامیکی، پایداری مجانبی، تحلیل مدال و ...

6) تولیدات پراکنده (DG)، شامل توربین های بادی DFIG و PMSG، نیروگاه های خورشیدی، CHP و ... نحوه کنترل توان اکتیو و راکتیو، کنترل شبکه و ژنراتور، تحت شرایط نامتعادلی بار و ...

7) بازار برق، بازارهای انرژی الکتریکی و خدمات جانبی، امنیت سیستم و خدمات جانبی، برنامه ریزی توسعه انتقال، سرمایه گذاری در تولید و انتقال، ذخیره چرخان، قیمت بازار، تولید همزمان، ریسک پذیری و ... شبیه سازی با GAMS و Monte Carlo

8) تئوری جامع ماشین های الکتریکی، ماشین های القایی، PM و DC، در حالت فاز شکسته، خطاهای هسته استاتور، تحمل پذیری خطا، نظارت بر وضعیت ماشین و ...

9) بهره برداری سیستم های قدرت، بهره برداری جزیره ای، بررسی خاموشی ها، اضافه بار خطوط، کنترل فرکانس و توان و ...
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
10) انرژی های نو، سیستم های فتوولتائیک و انرژی بادی و ...

11) Smart Grid و مباحث مرتبط با آن

12) تشخیص عیوب ماشین های الکتریکی، تشخیص خطای موتورها، تکنیک های مانیتورینگ سیگنال های جریان و ...

13) تئوری و تکنولوژی پیشرفته مهندسی فشار قوی

14) بررسی حالت گذرا در سیستم های قدرت و شبیه سازی با EMTP

15) حفاظت پیشرفته سیستم های قدرت

16) کنترل مدرن و مباحث مرتبط با آن

توجه) به دلیل غیر معتبر بودن مقالات سایر ژورنال ها و حتی کنفرانسی، از این رو گروه فقط انجام شبیه سازی مقالات ژورنالی IEEE و Elsevier را می پذیرد. لذا خواهشمند است دانشجویان عزیز در جهت یادگیری و کسب تجربه بیشتر تنها مقالات مجلات معتبر را انتخاب کنند.

گروه آماده مشاوره و انجام محتوای کامل سمینار و پایان نامه های ارشد به صورت کاملا تخصصی میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق آدرس ایمیل و در صورت لزوم شماره تلفن زیر در تماس باشید.


با درودی دیگر خدمت مهندسان عزیز و دوستان گرامی. امروز با یک مقاله بسیار جدید از سری ژورنال های Elsevier Electrical Power and Energy Systems 2013 در خدمت شما هستیم. موضوع این مقاله " مبدل DC-DC ایزوله کنترل شده فرکانس بالا سه فاز متقارن و نامتقارن " میباشد که در محیط متلب Matlab شبیه سازی شده است. توجه فزاینده ای از کاربردهای مانند صنعتی، مخابرات، حمل و نقل، هوا و فضا، نظامی و تقاضای مستمر برای کوچکتر، سبکتر و کارآمدتر کردن منابع تغذیه قدرت بالا، وادار به جلب توجه به سمت مبدل سه فاز DC-DC ایزوله شده فرکانس بالا میکند. مبدل پیشنهادی DC-DC در کاربردهایی که نیاز به نسبت تبدیل ولتاژ بسیار پائین، جداسازی، تنظیم خوب در برابر بار و اغتشاشات خط، و پاسخ دینامیکی سریع است، میتواند استفاده شود. جهت تهیه پک کامل پروژه با مدیر وبلاگ در تماس باشید.

09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com


Symmetrical and Asymmetrical Controlled

Three-Phase High Frequency Isolated

DC–DC Converter


با سلام و درودی دیگر خدمت شما دانشجویان و دوستان عزیز. امروز با شبیه سازی یک مقاله دیگر از ژورنال IEEE TRANSACTIONS ON POWER ELECTRONICS 2012 در محیط متلب MATLAB با عنوان " مبدل Interleaved buck با تلفات کلیدزنی پائین و ضریب تبدیل گام به گام کاهشی بهبود یافته " در خدمت شما هستیم. هدف از طراحی این مبدل کاربرد در جاهایی که ولتاژ ورودی بالا و کار عملیاتی زیر 50% میباشد. ویژگی ها، اصول عملکرد و نتایج تجزیه تحلیل از مدل IBC پیشنهادی در این مقاله ارائه شده است. جهت صحت سنجی مدل پیشنهادی، از نمونه اولیه با ورودی 150-200 ولت و خروجی 24 ولت - 10 آمپر به صورت آزمایشگاهی استفاده شده است. جهت تهیه پک کامل پروژه با مدیر وبلاگ در تماس باشید.
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com


Interleaved Buck Converter Having Low Switching

Losses and Improved Step-Down Conversion Ratio

IEEE TRANSACTIONS ON POWER ELECTRONICS 2012


سلام خدمت تمامی دانشجویان و دوستان عزیز. امروز با شبیه سازی یک مقاله ژورنالی IEEE در زمینه الکترونیک قدرت در محیط متلب Matlab در خدمت شما هستیم. موضوع این مقاله در ارتباط با " مبدل Boost غیر ایزوله ترکیب شده با مبدل Sepic " میباشد. ترکیب مبدل Boost و Sepic جهت افزایش گین است. برای تهیه پک کامل پروژه با مدیر وبلاگ در تماس باشید.
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com

Nonisolated High Step-up Boost Converter

Integrated With Sepic ConverterIEEE Transactions on Power Electronics 2010


با سلامی دیگر. امروز یک پروژه الکترونیک قدرت شبیه سازی شده در محیط متلب MATLAB از ژورنال IEEE JOURNAL OF PHOTOVOLTAICS 2013 برای شما آماده کرده ایم. موضوع این مقاله در ارتباط با " مدل فتوولتائیک دینامیکی ترکیب خازنی با مشخصات بایاس معکوس " میباشد. سیستم های فتوولتائیک معمولاً فقط برای مدل ویژگی های بایاس مستقیم dc که به طور معمول با مدار تک دیودی میباشد استفاده میشوند. این در حالی میباشد که در این روش به دقت منحنی های I-V تحت حالت بایاس مستقیم مدل شده و فاقد ویژگی های دینامیکی و بایاس معکوس میباشند. این مطالعه یک مدل ریاضی جامع PV براساس اجزای مدار را توسعه میدهد که ویژگی های دینامیکی، بایاس مستقیم و معکوس را شامل میشود. برای تهیه پک کامل پروژه با مدیر وبلاگ در تماس باشید.

09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
A Dynamic Photovoltaic Model Incorporating

Capacitive and Reverse-Bias Characteristics
IEEE JOURNAL OF PHOTOVOLTAICS

با سلام و درودی دیگر. امروز یک Paper 2010 از ژورنال معتبر IEEE TRANSACTIONS ON POWER DELIVERY برای شما آماده کرده ایم. موضوع این مقاله در ارتباط با "یک تبدیل سه فاز به پنج فاز جدید با استفاده از اتصال ترانسفورماتوری خاص" میباشد. ولتاژ ورودی و خروجی ثابت بوده و تنها خروجی پنج فاز به وجود آمده است. این مقاله در محیط سیمولینک متلب MATLAB شبیه سازی شده است. همچنین ترجمه کامل این مقاله آماده ارائه میباشد. برای دریافت پک کامل شبیه سازی با مدیر وبلاگ در تماس باشید.


A Novel Three-Phase to Five-Phase

Transformation

Using a Special Transformer Connecبا سلام. امروز قصد داریم یک مقاله ژورنالی IEEE 2010 با موضوع " کلیدزنی نرم مبدل Boost در حوزه CCM با بهره ولتاژ بالا برای کاربردهای قدرت زیاد " به شما معرفی کنیم. مدل جدید ارائه شده در این مقاله برای اصلاح ضریب قدرت، ماشین های الکتریکی هیبریدی و سیستم های تبدیل انرژی سلول (پیل) سوختی کاربرد دارد. نتایج تجربی از یک نمونه اولیه 1.5 کیلو واتی برای اثبات مفهوم مدل پیشنهادی ارائه شده است. این مقاله در محیط متلب MATLAB شبیه سازی شده است. برای تهیه پک کامل پروژه با مدیر وبلاگ در تماس باشید.

09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com

Soft-Switched CCM Boost Converters With High

Voltage Gain for High-Power Applications
IEEE TRANSACTIONS ON POWER ELECTRONICS 2010

tion

روژه آماده تولید پراکنده (DG) و ارزیابی قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت
با سلام. امروز یک پروژه فوق العاده قوی و با کیفیت که در یکی از معروفترین ژورنال های Elsevier یعنی " Renewable Energy" چاپ شده را برای شما در محیط Matlab شبیه سازی و آماده کرده ایم. در واقع این پروژه ترکیبی از موضوع تولید پراکنده و ارزیابی قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت میباشد. در این مقاله قابلیت اطمینان سیستم های فتوولتائیک (PV) در شبکه های مقیاس بزرگ مورد بررسی قرار گرفته است. فرض بر این بوده که تعمیرات نداشته باشیم لاندا ثابت (بهترین عملکرد) باشد. این مقاله به طور کامل و دقیق کدنویسی شده و نتایج به صورت کاملاً دقیق به دست آمده است. برای تهیه پک کامل شبیه سازی با مدیر وبلاگ در تماس باشید.09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
Reliability of large-scale grid-connected

photovoltaic systemsElsevier Renewable Energy 2011امروز قصد داریم تعدادی مقاله به روز و جدید از ژورنال های معتبر و مرتبط با ماشین های الکتریکی و تشخیص عیوب آن برای شما معرفی کنیم. این مقالات تماماً در زمینه تشخیص خطای ماشین های الکتریکی میباشد. به دلیل تخصصی بودن مقالات در زمینه ماشین های الکتریکی، جهت تهیه هر مقاله فقط با پرداخت مبلغ 5 هزار تومان مقاله درخواستی برای شما ایمیل خواهد شد. همچنین دانشجویانی که قصد سفارش ترجمه، تایپ و تهیه پاورپوینت (p.p.t) هر کدام از مقالات را دارند میتوانند با مدیر وبلاگ در تماس باشند.

Bearing fault detection of induction motor using

wavelet and Support Vector Machines

induction

machines using higher order spectral analysis


Elsevier ISA Transactions 2012Gear and motor fault modeling and

detection based on motor current analysis
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com

Elsevier Electric Power Systems Research 2013
Induction motors bearing fault detection

using pattern recognition techniques


Elsevier Expert Systems with Applications 2012
Novel indices for broken rotor bars fault diagnosis

in induction motors using wavelet transform


Elsevier Mechanical Systems and Signal Processing 2012


09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com

Novel Industrial Wireless Sensor Networks for

Machine Condition Monitoring and Fault Diagnosis


IEEE Transactions on Instrumentation and Measurement 2012
Diagnosis of Induction Motor Faults via Gabor

Analysis of the Current in Transient Regime


IEEE Transactions on Instrumentation and Measurement 2012


همچنین دانشجویان در صورت نیاز به مقالات بیشتر در این زمینه میتوانند با مدیر وبلاگ در تماس باشند.

09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
- الکترونیک قدرت
2- دینامیک سیستم های قدرت
3- کنترل توان راکتیو در سیستم های قدرت
4- ارزیابی قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت
5- تولید پراکنده (مباحث ویژه)
6- بازار برق - تجدید ساختار (مباحث ویژه)
7- تئوری جامع ماشین های الکتریکی
8- کنترل مدرن
9- ماشین های الکتریکی و تشخیص عیوب آن (مباحث ویژه)
10- مدارهای الکتریکی
11- بررسی سیستم های قدرت
12- دانلود مقالات Elsevier ،IEEE و ...
13- بهره برداری از سیستم های قدرت
14- انرژی های نو (مباحث ویژه)
15- smart grid (مباحث ویژه)
16- تئوری پیشرفته فشار قوی
17- بررسی حالت گذرا در سیستم های قدرت
- الکترونیک قدرت
2- دینامیک سیستم های قدرت
3- کنترل توان راکتیو در سیستم های قدرت
4- ارزیابی قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت
5- تولید پراکنده (مباحث ویژه)
6- بازار برق - تجدید ساختار (مباحث ویژه)
7- تئوری جامع ماشین های الکتریکی

8- کنترل مدرن

09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com


9- ماشین های الکتریکی و تشخیص عیوب آن (مباحث ویژه)
10- مدارهای الکتریکی
11- بررسی سیستم های قدرت
12- دانلود مقالات Elsevier ،IEEE و ...
13- بهره برداری از سیستم های قدرت
14- انرژی های نو (مباحث ویژه)
15- smart grid (مباحث ویژه)
16- تئوری پیشرفته فشار قوی
17- بررسی حالت گذرا در سیستم های قدرت
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com

نمایش اطلاعات مرتبط

  • به روز شده در تاریخ پنج شنبه 27 آبان 1395.
  • تعداد بازدید : 12548 بار
  • کد آگهی : 783798

آگهی های مرتبطبستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.