توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.
  • سفارش آگهی در نیازمندی های خراسان
  • نرم افزار سفارش آگهی در روزنامه خراسان

نحوه سفارش آگهی طلایی و نقره ای

ترمیم مو بانوان و آقایان پدیده جوان

ترمیم  مو بانوان و آقایان پدیده جوان

جزئیات آگهی

چند گرم لاغر تر با موهايي پر پشت تر! شايد بگوييد (اين ها چه اهميتي دارد؟)
اما حتما شما هم ته دلتان موهايي زيبا و سالم آرزو مي کنيد تا آراسته تر به نظر برسيد.
دکتر ابراهيم نصيري متخصص ترميم مو در اين شماره به شما مي گويد که براي جلوگيري از ريزش يا ترميم مو به چه نکاتي بايد توجه کنيد:
در اين شماره در مورد ترميم و امتيازات برجسته اين روش با جراحي صحبت خواهيم کرد:
آقاي دکتر ممکن است تعريف دقيقي از ترميم مو، ارائه بفرماييد؟
ترميم به معني جايگزين کردن موهاي از دست رفته است بطوريکه تمام سطوح ريخته شده به حالت اوليه و طبيعي خود بازگردد. اين روش متخصصين ما با بررسي و مشاهده وضعيت سطح ريزش يا کم پشتي، به نسبت حجم مورد نياز استفاده کننده، توصيه هاي لازم را به مخاطب ارائه مي نمايند.

آيا پس از ترميم اصول خاصي براي نگه داري آن بايد رعايت شود؟
اصول خاصي نه، اما همان مراقبت هايي که از موهاي طبيعي به عمل مي آيد، در مورد اين موها نيز بايد رعايت شود.

آيا در اين سيستم از مواد آرايشي مي توان استفاده کرد؟
بله، در سيستم ترميم مو شما مي توانيد از رنگ مو، فر، مش، انواع ژل، تافت، واکس مو، موس و ... استفاده نماييد.

آيا پس از ترميم، محدوديتي در حالت دادن به موها وجود دارد؟
خير، شما پس از ترميم مي توانيد مدل مورد نظر خود را انتخاب کنيد و به راحتي موها را به سمت بالا برس بزنيد، فرق بازکنيد و با آن به استخر، سونا و حمام برويد و ورزش هاي موردنظر خود را به راحتي انجام دهيد.

در چه مواقعي شما به فرد مراجعه کننده مي گوييد موهايش ريزش دارد؟
به طور طبيعي روزانه 40 تا 50 تار مو در اثر شانه زدن استحمام ممکن است ريخته شود، اين تعداد طبيعي است اما هر چه به مرز هاي بالاتر رود، شدت ريزش بيشتر است، معمولا بيش از 80 تار مو چنانچه در هر برس زدن بريزد، مي گوييم موهاي شخص مورد نظر ريزش دارد.

حجم سيستم يا تراکم مو چيست؟
حجم سيستم يا تراکم مو عبارت است از تعداد تارهاي مو که در يک سانتيمتر مربع قرار مي گيرد که بيشتر در طبيعي بودن حالت ترميم تاثير دارد، زيرا تراکم يکي از عوامل مهم نشان دادن ظاهر مو خواهد بود.

امتياز اين روش نسبت به روشهاي جراحي يا کاشت مو در چيست؟
هر فردي به طور طبيعي معمولا چيزي حدود 100 تا 140 هزار تار مو دارد اين تعداد به دلايل مختلف که در شماره هاي بعدي گفته خواهد شد، ممکن است ريزش پيدا کنند. تنها سيستمي که هيچ محدوديتي در جايگزين کردن تعداد تارهاي مو در آن وجود ندارد روش ترميم است که در اين روش شما به راحتي مي توانيد هر مقدار تار مو مورد نيازتان باشد را جايگزين موهاي از دست رفته خود بکنيد.
امتياز ديگر اين روش، در تنوع سيستم هاي مورد استفاده به تناسب سليقه و نياز تشخيص داده شده از طرف متخصصين است که دقيقا نظر استفاده کننده را تامين مي نمايد. بنابراين در اين روش شما مي توانيد پر پشتي مورد نظر خود را همچون گذشته تامين نماييد.

توصيه خاصي در اين مورد داريد؟
بله، پيشنهاد من اين است که مخاطبين مجله شما، قبل از هر تصميمي با مراجعه حضوري، از مشاوره رايگان متخصصين ما بهره مند شوند تا تمامي اطلاعات لازم را چه از نظر فرم، حالت و چه از نظر متريال (جنسيت)، کسب نمايند تا بتوانند تصميمي منطقي و صحيح در اين زمينه اتخاذ کنند.

نظرتان راجع به روش کاشت مو (جراحي) چيست؟
معمولا با توجه به تعداد بيش از صد هزار تار مو به طور طبيعي روي سر چنانچه بين 5 درصد تا ده درصد از کل موها ريزش داشته باشد در اين شرايط جراحان روش کاشت مو را مفيد مي دانند و ما نيز آن را توصيه مي کنيم. معمولا عمل کاشت (جراحي) بيشتر در ريختگي هاي کم و غير ارثي، يا بيماري ها يا سوختگي و شکستگي قابل استفاده است. در بقيه موارد متاسفانه دوباره خواهد ريخت يا به پر پشتي لازم نخواهد رسيد. متاسفانه در سال هاي اخير در ايران براي منافع مالي، گروهي عمل کاشت (جراحي) را براي کساني که موهاي آن کم پشت يا تنک شده اند يا هنوز ريزش مو ادامه دارد، انجام مي دهند که باعث شديدتر شدن ريزش مو و در نتيجه کم پشتي بيشتر موها طي يکسال بعد مي گردد که نتيجه عکس از کاشت مو (جراحي) گرفته مي شود.
نکته جالب توجه روش ترميم در اين است که بسياري از افرادي که در کنار شما زندگي مي کنند، موهاي خود را ترميم کرده اند که شما هرگز نتوانسته ايد آن ها را تا به امروز تشخيص دهيد، حتي اگر دقيق و حساس هم شويد هرگز متوجه ترميم موي آن ها نخوهيد شد.

طول عمر اين سيستم چقدر است؟
طبيعي بودن، طول عمر، مشخص نشدن اين روش و تمام اين ها به علم و دانش و تجربه موسسه ترميم مو و همچنين نگهداري و رسيدگي شما و مرتب کردن موهايتان بستگي دارد.

انستيتو زيبايي و ترميم موي موسان با بيش از ده سال تجربه و ارتباط با شرکت هاي onrit and hairdirect و با تکيه بر تجربيات آکادميک و دانشگاهي بهترين و آخرين روش هاي روز دنيا، موهاي از دست رفته شما را به طور طبيعي به شما باز مي گرداند.

نمایش اطلاعات مرتبط

  • به روز شده در تاریخ پنج شنبه 15 مهر 1395.
  • تعداد بازدید : 5101 بار
  • کد آگهی : 843118

آگهی های مرتبطبستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.