توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.
  • سفارش آگهی در نیازمندی های خراسان
  • نرم افزار سفارش آگهی در روزنامه خراسان

نحوه سفارش آگهی طلایی و نقره ای

قیمت خرید و فروش فرومنگنز

قیمت خرید و فروش فرومنگنز

جزئیات آگهی

اولین و تنها نماینده انحصاری فرومنگنز گرجستان، بالاترین و مرغوب ترین آنالیز و خلوص
توزیع و فروش مستقیم فرومنگنز ، منگنز، فرو سیلیکو منگنز با خلوص و بسته بندی مورد نیاز شما
عنصر منگنز در صنایع متالوژی ، شیمی، الکترونیک، سرامیک، تولید لاک های رنگی و ... کاربرد دارد. از سنگ منگنز عمدتا برای تولید فرومنگنز و از آلیاژهای آن در ترکیب چدن و فولاد استفاده می گردد. عیار منگنز در متالوژی عمدتا در تولید فرومنگنز (80-50 درصد منگنز) و لعاب آیینه کاری (35-15 درصد منگنز) می باشد.
کاربرد فرومنگنز :
1.مهم ترین کاربرد منگنز در صنعت، تهیه آلیاژهای آهن و به عنوان ماده اساسی برای تولید چدن و فولاد می باشد.
2.بیشترین کاربرد منگنز در تولید فولاد ( فولاد های کربن دار، آلیاژ کم مقاومت، ضد زنگ ابزار آلات)، آلیاژهای غیر فولادی ( آلیاژهای غیر آهنی، فرو آلیاژها و چدن) دارد. فولاد به خصوص فولاد های کربن دار بخش اصلی بازار منگنز را به خود اختصاص می دهد.
خلوص: فرومنگنز 76% و 80% موجود است . امکان تولید با خلوص و آنالیز مورد نظر شما.
تاریخچه : میزان مصرف جهانی منگنز موجود در فروآلیاژها و به عنوان فلز در سال 1998 برابر 5 تن میلیون بوده است. تقاضا برای منگنز در تولید آهن و فولاد در حدود 88 درصد کل تقاضا را تشکیل می دهد که برابر 4/4 میلیون تن در سال است.
فولاد خام ماده اولیه ایست که انواع فولادهای کربن دار، ضد زنگ و آلیاژ کم مقاومت از آن تولید می شود. منگنز در اکثر فولادها حضور دارد و مقدار آن معمولا در حدود 1% وزنی است. در فولادهای ضد زنگ درصد منگنز تا 2 درصد است، با وجود اینکه در بعضی از انواع فولادها ممکن است تا 19 درصد افزایش یابد. برآورد میزان واقعی منگنز مورد نیاز در صنعت فولاد به دلیل گستردگی انواع و متغیر بودن میزان منگنز مصرفی در هر نوع خاص فولاد مشکل است. با این وجود فولادهای کربن دار در حدود 1/6 درصد منگنز در ترکیب خود ، اصلی ترین نوع فولاد و بزرگترین بازار منگنز هستند.
در حدود 95-90 % از تولید جهانی ماده معدنی منگنز در صنایع متالوژیکی تولید فولادی معمولی، ریخته گری ها و ساخت فروآلیاژهای مختلف به کار می رود و عرضه و تقاضای این فلز نیز به عرضه و تقاضای فولاد و فروآلیاژ بستگی زیادی دارد.
اگرچه منگنز ارزان ترین فلز مورد استفاده در ساخت فرو آلیاژها ماسیو، سولفید می باشد. دلایل مهم تری نیز در کاربردهای وسیع آن در صنایع وابسته به آهن و فولاد وجود دارد.
در سال 1856 میلادی توسعه فرآیند فولاد سازی سبب رونق اقتصادی منگنز گردید، بعدا رابرت هادفیلد موفق به کشف مزایای فولادهای با محتوای منگنزی بالا شد و امروزه نوعی فولاد با محتوای منگنز بالا فولاد هادفیلد شهرت دارد.
منگنز به صورت کانسنگ و یا به صورت فرو آلیاژ در فولاد سازی به کار می رود که در این زمینه نقش های عمده منگنز عبارت خواهد بود از منگنز به عنوان احیاکننده و تمیزکننده در فولاد مذاب به منظور حذف گوگرد و بهبود خواص فولاد مورد استفاده قرار می گیرد. طوری که گوگرد و عناصر دیگر را به خود جذب نموده و آنها را وارد سرباره می کند.
منگنز به عنوان یکی از اجزای آلیاژی برای افزایش مقاومت ، افزایش سختی و کاهش شکنندگی و رفتار حرارتی فولادها می باشد. فروآلیاژهای منگنز برای جدا کردن گوگرد و اکسیژن زائد در کوره فولادسازی به کار می روند زیرا غلظت زیاد گوگرد در فولاد، همگنی آن را کاهش می دهد و باعث سهولت شکست آن می گردد. لذا منگنز با گوگرد ترکیب می شود تا سولفید منگنز موجود در سرباره را تشکیل دهد.
در صنعت فولاد، منگنز در اشکال مختلف کانسنگ و فرو آلیاژهای فرومنگنز، اسپیگل ایزن – سیلیکو منگنز و سیلیکو اسپیگل – ایزن استفاده می شود آنچه در این شرکت قابل عرضه می باشد تنها بخشی از منگنز و مشتقات وابسته به فولاد سازی می باشد.
به طور کلی منگنز به عنوان یکی از پنج عنصر اصلی آلیاژهای آهنی می باشد که به ازای هر 3% منگنز استحکام کشش فولاد 10 kg/mm افزایش می یابد و اگر مقدار منگنز بین 3 تا 8 % باشد استحکام کششی با نسبت کمتری افزایش می یابد که از 8% منگنز به بالا استحکام کششی به صورت عکس کاهش می یابد و تغییرات مربوط به تنش تسلیم نیز مشابه استحکام کششی است و همچنین منگنز عمق سختی را در چدن ها افزایش می دهد.
در مواردی که بخواهند در تولید فولادهای آلیاژی علاوه بر افزایش استحکام کششی ، استحکام مکانیکی و سختی را افزایش دهند از فرو منگنز پر کربن استفاده می نمایند.
بسته بندی : فرومنگنز در کیسه های 25 و 50 کیلوگرمی و به صورت تناژ بنا به درخواست مشتری موجود می باشد.

جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش کلیه مواد شیمیایی پودری، اسیدی، حلال ها، مواد آبکاری و پرداختکاری، شوینده ها و رسوب زداها، تجهیزات ایمنی و مواد شیمیایی و آزمایشگاهی با دفتر فروش تماس بگیرید.
88861325-9
09122750445
09193164842

نمایش اطلاعات مرتبط

  • به روز شده در تاریخ یکشنبه 02 آبان 1395.
  • تعداد بازدید : 10084 بار
  • کد آگهی : 853875

آگهی های مرتبطبستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.