توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

نمونه بردار گونی یا بمبو کیسه

نمونه بردار گونی یا بمبو کیسه

جزئیات آگهی

بسمه تعالی
نمونه برداری از انواع کیسه ها یا گونی ها سالهاست که بوسیله محصولات با کیفیت خارجی با قیمت بسیار بالا یا محصولات داخلی با کیفیت بسیار پایین انجام می شود این شرکت جهت پر کردن این خلاء اقدام به ارائه محصولی با کیفیتی در حد محصولات خارجی با استانداردهای بین المللی نموده است که با توجه به قیمت بسیار مناسبتر مورد توجه واستقبال کاربران گرامی در مدت زمان اندکی گردیده است .
نمونه بردار کیسه یا سوک یا بمبو فوق از جنس فولاد زنگ نزن بوده ودر قسمت نوک دارای طراحی ویژه ای بوده که شکل تیز آن مانع پارگی کیسه می گردد و کاربر با صرف حداقل نیرو کار خودرا انجام می دهد در انتهای دسته حفره ای قرار داشته که نمونه برداشته شده به راحتی از این قسمت خارج می گردد در انتها و روی دسته شیار مخصوصی جهت قرار دادن پاکت های نایلونی مخصوص نمونه برداری وجود دارد بدنه دسته حالت آجدار داشته تا در دست کاربر به راحتی سر نخورد دسته در سمت اتصال با لوله فولادی پهن شده تا هم تکیه گاه دست باشد وهم مانع فرو رفتن در کیسه یا گونی گردد.
نمونه بردار گونی فوق بدون غلاف بوده به طول کلی 80 سانتیمتر وطول موثر حدود 70 سانتیمتر و دریچه نمونه برداری آن 60 سانتیمتر می باشد. مقدار نمونه برداشته شده در هر بار نمونه برداری حدود 120 می باشد. و وزن کلی نمونه بردار کیسه فوق 500گرم می باشد.
درنمونه بردار کیسه فوق تمامی استانداردهای بین المللی لازم لحاظ گردیده وبه جرات یکی از بهترین نمونه بردارهای حال حاضر می باشد.
مشخصات فوق در عکس قابل ملاحظه بوده لازم به توضیح که بمبو گونی یا نمونه بردار کیسه مزبور قابلیت کار در صنایع آرد و کلیه غلات-کشاورزی -تولید کود-گرانول های شیمیایی- داروسازی- موادشیمیایی و.... را دارا می باشد.09122436094

نمایش اطلاعات مرتبط

  • به روز شده در تاریخ چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶.
  • تعداد بازدید : 4336 بار
  • کد آگهی : 860000

آگهی های مرتبطبستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.