توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

فعالیت های بین المللی

فعالیت های بین المللی

جزئیات آگهی

فعالیت های بین المللی گروه تاجمیر از سال ۲۰۰۳ میلادی در کشور کانادا پس از اخذ مجوز صرافی و انجام فعالیت های ارزی تحت نام Payam Exchange در شهر تورنتو و دریافت نمایندگی جهت نقل و انتقالات ارزی در سرتاسر دنیا از Western Union آمریکا آغاز و به تدریج منجر به تأسیس شرکت های بین المللی دیگری در زمینه های تخصصی و حرفه ای تحت قوانین بین المللی در کشورهای کانادا، آمریکا، امارات و هنگ کنگ و برخی کشور های دیگر گردید.

طی ۱۱ سال گذشته، این گروه خدمات مختلفی از جمله خدمات مالی، سرمایه گذاری و بازرگانی در زمینه های ارزی، طلا و جواهر، خودرو، پزشکی و حقوقی به مشتریان متنوع در کشورهای مختلف ارائه نموده است. تمرکز اصلی فعالیتهای گروه در این سال ها بیشتر در حوزه های مذکور بوده ولی از ابتدای سال ۲۰۱۳ میلادی، این گروه تلاش گسترده ای جهت توسعه فعالیت های بازرگانی و ارائه خدمات نوین مالی به مشتریان به خصوص مشتریان ایرانی داشته است.

فعالیت های داخلی

سابقه فعالیت های این گروه در ایران نیز به بیش از ۵۰ سال و فعالیت در زمینه طلا و جواهر برمی گردد. در سال ۱۳۶۷ نیز گروه با تاسیس شرکت چاپ و نشر در اصفهان توسعه فعالیت های فرهنگی خود را به سبد فعالیت های خود افزود. پس از توسعه فعالیت های بین المللی بین سال های ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۶ این گروه در سال ۱۳۸۶ با دریافت مجوز صرافی نوع دوم به شماره ثبت ۳۴۱۸۶ از بانک مرکزی ایران، مجموعه ای از فعالیت های ارزی را در دو کلانشهر اصفهان و تهران آغاز نمود.

تلاش شبانه روزی مدیران گروه در کنار فعالیت های سالم اقتصادی با رعایت اصل احترام به مشتریان همواره سرلوحه برنامه های کاری گروه بوده است. مدیران گروه به عنوان یک بخش کوچک از جامعه ایرانیان خارج از کشور همواره اعتقاد داشته اند که جهت ساختن ایرانی آباد و سرافراز باید نگاه و تجربه ای جهانی با محوریت ارزش های ایرانی و اسلامی داشت. بر مبنای این اصل همواره تلاش دارند با توسعه فعالیت های سالم اقتصادی در عرصه بین المللی، جایگاه ایران و ایرانی را در منظر جامعه جهانی بهبود بخشند.
http://tajmirexchange.com/

نمایش اطلاعات مرتبط

  • به روز شده در تاریخ دوشنبه 29 آذر 1395.
  • تعداد بازدید : 670 بار
  • کد آگهی : 891076

آگهی های مرتبطبستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.