توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

فروش دستگاه هيدرودرمي با قيمت بسيار مناسب

فروش دستگاه هيدرودرمي با قيمت بسيار مناسب

جزئیات آگهی

دستگاه هيدرودرمي Eshnider ساخت شرکت شتاب الکترونيک و توليد شده از قطعات آلماني ، در نوع خود بي نظير ميباشد و از دو سيستم جداگانه تشکيل شده است:سيستم گالوانيک و سيستم اولترا وايولت.
1-سيستم گالوانيک:در سيستم گالوانيک تجزيه الکتريکي مواد توسط دو قطب مثبت و منفي صورت ميگيرد.به اين نحو که قطب منفي در دست بيمار و قطب مثبت در دست کاربر قرار ميگيرد.سپس مواد ويتامينه توسط کاربر روي پوست بيمار گذاشته ميشود و با حرکت دادن الکترود مثبت توسط کاربر مواد ويتامينه جذب پوست ميگردد.به اين عمل ويتامينه يا يونيزاسيون گفته ميشود.عملکرد ديگر دستگاه hydrodermy پاکسازي يا دزن کريستاسيون ميباشد.اين دو عملکرد توسط کليد دو وضعيتي واقع در قسمت جلوي دستگاه hidrodermi از يکديگر تفکيک شده است.به اين ترتيب که هرگاه کليد در وضعيتي قرار بگيرد که چراغ سبز کوچک روشن شود عمل ويتامينه انجام ميشود و هرگاه چراغ قرمز کوچک روشن شود عمل پاکسازي صورت ميگيرد.
2-سيستم اولترا وايولت:داراي دسته مخصوص تيوپها و 5 عدد تيوپ شيشه اي متشکل از شانه اي و دو عدد دوشي شکل(يک عدد مادون قرمز و يک عدد ماوراء بنفش)و نوک تيز و هلالي ميباشد.متخصصين از هرکدام براي کار بخصوصي استفاده مينمايند و بهتر است ابتدا کار را با سيستم اولترا وايولت (بااستفاده از تيوپ ماوراءبنفش)شروع نمايند.

ضمنا هر سيستم در دستگاه هيدرودرمي داراي کليد روشن و خاموش مجزا ميباشد و هرگز نبايد از دوسيستم همزمان استفاده شود.
قابل ذکر است که دستگاه هيدرودرمي فاقد هرگونه خطر ميباشد و کشورهاي پيشرفته دنيا مدت چهل سال است که از دستگاه hydrodermi استفاده مينمايند.
در عکس،تصویر دو دستگاه هیدرودرمی و دستگاه هیدروگالوانیک ( دستگاه هیدرودرمی دیجیتال ) را مشاهده میفرمایید.
بدليل اينکه شرکت شتاب الکترونيک توليدکننده اصلي دستگاه هيدرودرمي ميباشد با خريد مستقيم از شرکت، قيمت دستگاه هيدرودرمي براي خريدار از لحاظ اقتصادي بسيار ارزان و مقرون بصرفه ميباشد و از نظر خدمات پس از فروش،خريدار ميتواند براحتي با توليدکننده اصلي دستگاه hidrodermy ارتباط برقرار کند.
دستگاه هيدرودرمي داراي دو سال گارانتي و ده سال خدمات پس از فروش ميباشد و ارسال آن به اکثر نقاط کشور رايگان است.
جهت کسب اطلاع از ساير تجهيزات و دستگاههاي پزشکي توليد شده توسط شرکت شتاب الکترونيک با تلفنهاي کارشناسان فني شرکت تماس حاصل فرمائيد 05138839201 و 05138839202 و 05138388116 و 09159150721 و تلفکس 05138839201 آدرس دفترفروش :مشهد،بلوارپيروزي،مجتمع ارم،شرکت شتاب الکترونيک
اطلاعات بيشتر: shetabelectronic.epage.ir
قيمت : تماس حاصل فرماييد

نمایش اطلاعات مرتبط

  • به روز شده در تاریخ سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶.
  • تعداد بازدید : 1280 بار
  • کد آگهی : 892244

آگهی های مرتبطبستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.