توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

نحوه سفارش آگهی طلایی و نقره ای

اسکرابر سرنشین دار _ کف شوی سرنشین دار- دستگاه زمین شور _ اتحاد صنعت

اسکرابر سرنشین دار _ کف شوی سرنشین دار- دستگاه زمین شور _ اتحاد صنعت

جزئیات آگهی

اسکرابر سرنشین دار
اسکرابر سرنشین دار برای نظافت صنعتی

در واقع تمامی آن چه که از لحظۀ ورود به مکان های عمومی دیده می شود. بخش مهمی از تجربۀ شخصی او را شکل می دهد. حال این امر می تواند طیف وسیعی از عوامل از اجرای برنامۀ روزانه در ساعت مقرر و به صورت منظم، رفتار و برخورد پرسنل، امکانات و تسهیلات برای استراحت و توقف باشد و نیز فضای داخلی و محوطۀ خارجی یک مکان را شامل شود. مسئلۀ نظافت صنعتی امری است که به روشنی در این بین رخ می نماید و جایگاه خود را در میان تمامی عواملی که می تواند فضایی آرام و ایمن برای فرد فراهم کند و استفاده از کف شوی صنعتی به روشنی نشان می دهد که در سریعترین زمان مکانی کاملا ایده ال داشته باشیم بنابراین لازم است پیش از هر چیز در محیط ، به نیاز طبیعی و فطری انسان ها به ماندن در محیطی سالم، پاکیزه و آرام و امن بدون اغتشاش ذهنی توجه شود.

نظافت مکانیزه با اسکرابر سرنشین دار و دستگاه زمین شور

در تمامی فضاها، از جمله پارکینگ، ورودی، خروجی، سالن انتظار، گیت ها، باند پرواز، سرویس های بهداشتی، فروشگاه ها، بخش های اداری، بخش تحویل بار و دریافت کارت پرواز و غیره مواجه شوند. پس همان طور که مسلم است، مهم ترین مسئله در رابطه با نظافت مکانیزه این است فضاها چه در بخش داخلی و چه در محوطۀ بیرونی فضایی بزرگ است که بخش های بسیار متفاوتی را شامل می شود. در وهلۀ نخست، باید در نظر داشته باشیم که این چنین فضاهایی قطعاً موارد بسیار ناخواسته و پیش بینی نشده است را در زمینۀ آلاینده ها و زباله ها پیش رو قرار می دهد که ممکن است در نخستین نگاه کنترل و مدیریت آن کار آسانی نباشد. اما کمپانی comac با توجه و عنایت دقیق به تمامی مسائلی که ممکن است در کل جریان یک مکان عمومی، یعنی به صورت شبانه روزی، رخ دهد، به طراحی و ارائۀ یک دستگاه اسکرابر سرنشین دار متناسب با فضاهای مختلف مبادرت ورزیده است.کف شو صنعتی و این اسکرابر سرنشین دار قابلیت تمیز کردن و شستشو صنعتی کل این مناطق را دارد و محیطی کاملا پاکیزه و دلچسب را برای این گونه اماکن فراهم می سازد.


اسکرابر سرنشین دار و نیازهای ویژۀ کاربر برای نظافت صنعتی

یکی از مهم ترین مسائلی که زمین شوی comac در بخش شستشوی کف ف در نظر داشته است، عدم نیاز به اعمال فشار و نیروی فیزیکی کاربر برای کاربرد این دستگاه است. آشکار است که نظافت فضایی به وسعت زیاد، چه در بخش داخلی و چه فضاهای بیرونی، به شیوه های سنتی و با بهره گیری از نیروی کار انسانی، هم از نظر مالی و هم زمانی و هم راندمان و بازده کاری و هم آسیب هایی که در دراز مدت می تواند بر فرد بگذاری، امری غیرقابل تصور، و خارج از توان نیروی انسانی است. comac با طراحی کفشوری سرنشین دار یا خودرویی با ساختار مجهز به موتور جلو برنده این مشکل را کرده است. لازم به ذکر است که کار با این دستگاه ها به آموزش نیاز ندارند و کاربر می تواند به سهولت در بهره گیری از آن خبره شود.


مزایای استفاده از دستگاه اسکرابر برای شستشو صنعتی

میزان زمانی که به نظافت اختصاص می یابد، با توجه به وسعت بالای کل مجموعه ها و با توجه به سیستمی که برای شستشو و خشک کردن سریع در ماشین های نظافت صنعتی شرکت comac طراحی شده است.


تلفن دفتر فروش: 88999300-021شماره همراه : 09123908376

آدرس: تهران - خیابان فلسطین شمالی - کوچه فرزام - پلاک 11 - طبقه اول

نمایش اطلاعات مرتبط

  • به روز شده در تاریخ شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷.
  • تعداد بازدید : 2658 بار
  • کد آگهی : 894701

آگهی های مرتبطبستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.