توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

نحوه سفارش آگهی طلایی و نقره ای

سوییپر - سویپر - جاروی محوطه ( شرکت اتحاد صنعت )

سوییپر -  سویپر - جاروی محوطه ( شرکت اتحاد صنعت )

جزئیات آگهی

سوییپر و توجه به مسائل ویژۀ نظافت صنعتی

مکان های روباز با مسائل دشواری از منظر پاکسازی و نظافت محیط خود مواجه هستند و برخی بر این باورند که نظافت چنین اماکنی می­تواند از بغرنج­ ترین مسائل برای مدیریت ورزشگاه باشد؛ از جمله خصوصیاتی که مسبب این وضعیت دشوار می ­شود، می­توان به موارد زیر اشاره کرد:
به طور مثال مساحت بسیار زیاد ورزشگاه که در صورت تداوم شیوه­ های سنتی نظافت و یا بهره­ گیری از سوییپر و ماشین نظافت صنعتی مناسب، می­ تواند زمان، انرژی و هزینۀ نیروی کار بسیار زیادی را صرفه جویی کند

مساحت زیاد ورزشگاه و حجم بالا و شاید غیرمعمول زباله ­های موجود در آن نیازمند سویپری با ظرفیت بالای تانک است که بتواند زباله­ های بسیار را در زمینی بسیار بزرگ بدون نیاز به تخلیۀ مداوم جمع ­آوری کند.
از طرفی نظافت یک فضای وسیع و گسترده خارج از توان یک نیروی انسانی برای حمل دستگاه نظافت است و از این رو، سوییپر برای ورزشگاه­ ها الزاماً باید از مدل های سرنشین دار باشد.

سوییپر جاروی محوطه و مزیت­های آن برای نظافت مکانیزه

سوییپر شهری comac با سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت می­تواند سریع­تر از هر نوع دستگاه نظافت صنعتی زباله ­های موجود در کف زمین روباز را که زمان اندکی برای نظافت ورزشگاه وجود دارد، به سرعت جمع ­آوری و پاک­سازی کند.
سویپر صنعتی comac به گونه ای طراحی شده است که مانند جاروها و دستگاه­های سنتی نیاز به اعمال فشار و نیروی فیزیکی از سوی کاربر ندارد و طبیعتاً کاربرد آن نه در کوتاه مدت خستگی کاربر را به دنبال خواهد داشت و نه دراز مدت به آسیب­ های جسمی و فیزیکی و بیماری­ های عضلانی فرد منجر خواهد شد. چرا که کاربر تنها سرنشین این دستگاه است و برای هدایت آن در مسیر صحیح انرژی مصرف می­کند.

در مجموع، این جاروب­ خیابانی بدون نیاز به استفاده از مواد شیمیایی مضر، بدون نیاز به کابل و شلنگ برای شستشو، بدون نیاز به صرف نیروی فیزیکی انسانی، با برس ­ها و مکنده ­های بسیار قوی مناسب با زمین و مطلوب برای جمع ­آوری­ شن، سنگ، برگ، ظروف پلاستیکی و یک بار مصرف، بادبزن­ ها و وسایل این­چنینی، با مخزن بزرگ، سهولت هدایت ماشین و سرعت بسیار بالا با صدای کم و ممانعت از تولید گرد و غبار می­تواند گزینۀ بسیار مناسبی برای نظافت صنعتی در مکان های وسیع باشد.
تلفن دفتر فروش: 88999300-021شماره همراه : 09123908376

آدرس: تهران - خیابان فلسطین شمالی - کوچه فرزام - پلاک 11 - طبقه اول

نمایش اطلاعات مرتبط

  • به روز شده در تاریخ شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷.
  • تعداد بازدید : 2270 بار
  • کد آگهی : 894704

آگهی های مرتبطبستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.