توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

جاروبرقی صنعتی / مکنده صنعتی / جارو تجاری / جارو صنعتی

جاروبرقی صنعتی / مکنده صنعتی / جارو تجاری / جارو صنعتی

جزئیات آگهی

جاروبرقی صنعتی و مکنده صنعتی کاربردهای متنوع آنها در صنایع مختلف


جاروبرقی تجاری و صنعتی

ممکن است که ما برای نظافت صنعتی فروشگاه های بزرگ و نظافت مجتمع های تجاری نیازمند یک جارو برقی باشید استفاده از یک مکنده تجاری در گاراژ ها و پارکینگ های مجتمع های تجاری بسیار حیاتی و ضروری است (حتی بیشتر از یک ماشین ظرفشویی در یک رستوران) این جارو یک انتخاب مطمئن از لحاظ بهداشت محیط در مراکز تجاری و پاساژ ها هستند. بنابراین یک جارو برقی مورد تأیید برای مکان هایی ذکر شده طبقه بندی شده اند که بالاترین درجه استاندارد جهت جلوگیری از ضربه و شوک کاملاً انفجار هستند.

جارو برقی تخصصی :

یک نوع جارو تخصصی وجود دارد که به مکنده ضد انفجار معروفند که برای جمع آوری گردو غبارات خطرناک و مانند فلزات بیشترین کاربرد دارد. (حتی برای جمع آوری مواد پودری مانند شکر و آرد نیز استفاده می شوند). این جارو برقی به طور کامل مبتنی بر مواد ضد جرقه ساخته شده اند (از پوسته بیرونی گرفته تا موتور، سوئیچ ها و فیلتر ها)

جاروبرقی آب و خاک برای نظافت کارخانه ها

برای نظافت صنعتی کارخانه های ، جارو برقی تخصصی آب و خاک توصیه می شود زیرا این جارو ی صنعتی قدرت پردازش مواد غذایی و همچنین توانایی مکش موادی مانند گریس و روغن ، مایعات و نشت مواد مرطوب …. را در شرایط خطرناک در مکان تولید مواد غذایی را دارد، مخازن آنها اغلب از پلی اتیلن و مواد ضد زنگ ساخته می شوند و به دو دلیل توصیه می شود. اول اینکه در برابر رشد باکتریها مقاوم است و تکثیر آنها را مهار می کند.دوم اینکه به راحتی می توانیم این مخازن را شسته و کاملا تمیز کنیم و این قضیه موجب پیشگیری از خطرات ناشی از این قضیه برای کارکنان و پرسنل می شود، علاوه بر این، این جارو برقی های تر و خشک باید یک موتور پایه برای جلوگیری از خطرات الکتریکی داشته باشد.

گزینه های پیشرفته برای ایجاد حداکثر ایمنی جاروی صنعتی :

در جاروبرقی صنعتی یک گزینه عالی برای جمع آوری و دفع مواد مزاحم و خطرناک بدون ایجاد گردو غبار است.و مقادیر زیادی از گردو غبار و خاکریزه را جمع آوری کرده و به راحتی بوسیله بلند کردن مخزن حذف خواهند شد.
رسانا در بازار موجود و قابل دسترس هستند، این گزینه اجازه می دهد تا برای جمع آوری گردو غبار قابل احتراق طراحی شده اند. امنیت این جارو بسیار بالاست زیرا ضد جرقه است
کیسه ها یا مخزن های کاغذی مخصوص گردو غبار، خود یک راه حل آسان و ساده برای حذف مواد مواد جمع آوری شده را فراهم می کنند. این کیسه ها در مرحله اول تصفیه در جارو برقی صنعتی پیشرفته تر که دارای عملکرد بسیار بالاتر هستند ممکن می شود اما کیسه های استاندارد از مواد دو لایه ساخته شده است که این کیسه های کاغذی از ویژگی های یک راندمان فیلتراسیون برخوردارند که از ۹۹.۷% تا ۳ میکرون و بخش بزرگ را به آسانی جمع آوری کرده و دور ریخته می شوند.
البته یکی دیگر از این گزینه ها استفاده از کیسه های کاغذی الکترو استاتیک است که آستر درونی شارژ الکترواستاتیک متشکل از پلی پروپلین که در شرایط خاص کاربرد دارند که قادر به فیلتر کردن مواد بسیار ریز از ۹۷.۸% تا ذرات ۱.۵ میکرون هستند.

مکنده صنعتی :

این مکنده صنعتی امن ترین و مطمئن ترین مکنده در همه صنایع است. آنها از ویژگی های مخصوص به خود برخوردارند که قادر به جمع آوری مواد پودری خطرناک در یک مکان بسته هستند و برای نظافت در صنایع دارویی، بهداشت محیط در مکان های عمومی کاربرد دارند

سخن پایانی در مورد جاروی صنعتی:

شرکتها و مکان هایی که به طور مستقیم با این مدل از جاروبرقی صنعتی سرو کار دارند، جهت استفاده صحیح و راحت شدن کارها، پرسنل و کارکنان باید آموزش های لازم را جهت استفاده بهینه ازاین گروه جاروی صنعتی را داشته باشند. تا مهارت کافی را در زمینه استفاده صحیح از این گروه دستگاه های نظافت صنعتی را داشته باشند.

تلفن دفتر فروش: 88999300-021

شماره همراه : 09123908376


آدرس: تهران - خیابان فلسطین شمالی - کوچه فرزام - پلاک 11 - طبقه اول

نمایش اطلاعات مرتبط

  • به روز شده در تاریخ شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶.
  • تعداد بازدید : 3442 بار
  • کد آگهی : 894711

آگهی های مرتبطبستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.