امروز جمعه ۱۸ آذر نیازمندی های خراسان 

نام و نام خانوادگی سفارش دهنده :      شماره ملی :     
تلفن همراه : نشانی کامل :    
تعداد کادر
 
تعداد کادر :  
نوع رنگ آگهی
 
 
 
 
صفحه درج آگهی (موضوع آگهی)
 
  گروه :
  موضوع :  

ثبت آگهی در این کد نیازمند ارائه مجوز (جواز فعالیت) می باشد، در صورتیکه قبلا مجوز خود را ارسال نکرده اید، در قسمت مجوز آگهی، تصویر مجوز را ارسال نمائید.

ثبت آگهی در این کد نیازمند ارائه مجوز (جواز فعالیت یا ثبت شرکت) می باشد، در صورتیکه قبلا مجوز خود را ارسال نکرده اید، در قسمت مجوز آگهی، تصویر مجوز را ارسال نمائید.

ثبت آگهی در این کد از سوی اصناف نیازمند ارائه مجوز می باشد، در صورتیکه قبلا مجوز خود را ارسال نکرده اید، در قسمت مجوز آگهی، تصویر مجوز را ارسال نمائید.

ثبت آگهی در این کد نیازمند کپی کارت ملی می باشد، لطفا در قسمت مجوز آگهی، تصویر آن را ارسال نمائید

ثبت آگهی در این کد نیازمند ارائه مجوز می باشد، در صورتیکه قبلا مجوز خود را ارسال نکرده اید، در قسمت مجوز آگهی، تصویر مجوز را ارسال نمائید.

ثبت آگهی در این کد از سوی آموزشگاه ها امکانپذیر می باشد و نیازمند ارائه مجوز (جواز فعالیت آموزشگاه) می باشد، در صورتیکه قبلا مجوز خود را ارسال نکرده اید، در قسمت مجوز آگهی، تصویر مجوز را ارسال نمائید.

ثبت آگهی در این کد نیازمند ارائه مجوز کاریابی می باشد، در صورتیکه قبلا مجوز خود را ارسال نکرده اید، در قسمت مجوز آگهی، تصویر مجوز را ارسال نمائید.

ثبت آگهی در این کد نیازمند ارائه مجوز (جواز فعالیت) می باشد، در صورتیکه قبلا مجوز خود را ارسال نکرده اید، در قسمت مجوز آگهی، تصویر مجوز را ارسال نمائید.

ثبت آگهی در این کد نیازمند ارائه مجوز (مدرک تحصیلی مرتبط ) می باشد، در صورتیکه قبلا مجوز خود را ارسال نکرده اید، در قسمت مجوز آگهی، تصویر مجوز را ارسال نمائید.

 
طرح آگهی
 
آگهی های سراسری نیاز به طرح دارند. در صورتیکه طرح آگهی شما آماده می باشد، در این قسمت ارسال فرمایید.
آگهی ویژه نیاز به طرح دارد، در صورت داشتن طرح، فایل آنرا ضمیمه فرمایید.
همچنین میتوانید جهت طراحی رایگان با شماره 09023337010 واحد طراحی تماس حاصل کرده و جهت ارسال اطلاعات آگهی با 09023337010 یا به شماره 37601234 تماس حاصل فرمایید.
طرح آگهی :


فقط فایلهای : jpg و gif و png و tiff و zip - حداکثر حجم 10MB

اندازه تقریبی هر کادر:
- هر کادر سراسری: عرض 7cm - ارتفاع 2cm
- هر کادر ورزشی، رضوی، شمالی، جنوبی: عرض 6cm - ارتفاع 2cm
متن آگهی
 
  تعداد کارکتر : ، تعدا کادر :
دقت داشته باشید علاوه بر محدودیت تعداد کادر ، حداکثر 4 خط در یک کادر به چاپ خواهد رسید.
توضیحات متن آگهی
 
در صورتیکه تمایل دارید آگهی شما توسط ما طراحی شود، محتوا و توضیحات مورد نظر خود را در قسمت زیر بنویسید.
طراحی آگهی رایگان می باشد.
توضیحات مربوط به آگهی خود ( نحوه چینش متن آگهی ، جدا کردن خطوط و ...) را در اینجا بنویسید . توضیحات آگهی صرفا به منظور پیشنهاد به اپراتور می باشد و تنها در صورت امکان، اعمال می شود.
 
اولین نوبت چاپ :
تعداد دفعات چاپ :  
قیمت: 270,000 ریالتخفیف: 0 % تخفیف اینترنتی : 5% قابل پرداخت: 270,000 ریال
در صورتیکه می خواهید آگهی شما علاوه بر روزنامه ، به صورت ویژه در سایت آگهی های خراسان (www.7010.ir) نیز انتشار باید، قسمت زیر را تکمیل نمایید:
تعداد دفعات انتشار در سایت :
قیمت: 10,000 ریالتخفیف: 0 % قابل پرداخت: 0 ریال
در صورتیکه آگهی شما نیازمند ارائه مجوز است، تصویر یا فایل آن را ضمیمه کنید.
تصویر مجوز :
فقط فایلهای : jpg و gif و png و zip - حداکثر حجم 500KB

لطفا در زمان سفارش آگهی به صورت آنلاین به نکات زیر توجه فرمایید :

- شماره تلفن 37601234-051 و 37014 (051) در ساعات اداری(07:30الی15:30) (ماه مبارک رمضان 9 الی 16:30) آماده پاسخگویی و رفع مشکلات و راهنمایی شما می باشد. لطفا از ارسال ایمیل جهت اصلاحات و تغییرات آگهی خودداری نمائید و فقط از طریق شماره تماس ذکر شده اقدام نمائید..

- دقت نمائید فقط متن موجود در قسمت "متن آگهی" در روزنامه به چاپ خواهد رسید. لذا در صورتیکه شماره تماس یا اطلاعات دیگری جهت آگهی ضروری می باشد حتما آن را وارد نمائید.

- حداقل زمان برای چاپ آگهی در نیازمندی های روزنامه خراسان 2 روز کاری پس از سفارش آگهی می باشد.

- در آگهی های املاک ، آدرس ملک می بایست در سطر اول آگهی قرار گیرد. در غیر اینصورت انتقال آدرس ملک به سطر اول توسط اپراتور انجام خواهد گرفت.

- در متن آگهی ها تنها امکان درج کلمه "میلیون" بصورت مختصر "م" وجود دارد ، امکان درج ط بعنوان طبقه ، پ بعنوان پلاک ، ه بعنوان هزار و ... وجود ندارد. و هرگونه تفسیر اشتباه از حرف مختصر شما بعهده شخص آگهی دهنده خواهد بود (مثلا استفاده از "م" بجای "متر" اشتباه می باشد ودرنتیجه کلمه میلیون به جای "م" به چاپ خواهد رسید!).

- آگهی هایی که نیازمند ارائه مجوز هستند ، در صورتیکه مجوز آنها هنگام ارسال آگهی ضمیمه نشود از چاپ آنها جلوگیری خواهد شد.

- برای چاپ آگهی های "مشارکت و سرمایه گذاری" و "مشارکت در ساخت"  ارائه کپی کارت ملی  الزامی می باشد.

- در صورتیکه از حداکثر تعداد کاراکتر در کادر آگهی استفاده نمایید فضایی برای بزرگ نمایی قسمت هایی از متن وجود نخواهد داشت و متن ساده چاپ خواهد شد.

- آگهی دهنده در قبال آگهی خود مسئول و متعهد می باشد و مسائل قانونی ناشی از سفارش و انتشار هرگونه آگهی که موجب خسارت معنوی و یا مادی برای شخص یا  اشخاصی گردد مستقیما متوجه سفارش دهنده آگهی خواهد بود.

-آگهی هایی که عبارت"خانم"در متن سفارش داده میشود،ثبت آدرس درداخل متن آگهی الزامی می باشد.
توجه : پذیرش آگهی به معنای چاپ قطعی آگهی نبوده و در صورت بروز هرگونه مغایرت با مصالح موسسه از چاپ در تاریخ، صفحه یا موضوع مورد نظر جلوگیری خواهد شد.

تایید و ادامه


تجزیه و تحلیل، طراحی و اجرا توسط آنتراپ