امروز پنج شنبه ۱۰ فروردین راهنمای درج آگهی 

راهنمای درج آگهی

این سامانه صرفا به منظور سفارش آگهی برای چاپ در نیازمندی های روزنامه خراسان بصورت آنلاین و بدون نیاز به حضور راه اندازی شده است.

سفارش آگهی در دو مرحله انجام می پذیرد :

در مرحله اول مشخصات آگهی دهنده ، مشخصات آگهی ، متن آگهی و تعداد دفعات انتشار را مشخص نموده و در مرحله دوم پس از مشاهده پیش نمایش آگهی نسبت به پرداخت هزینه آن بصورت آنلاین اقدام می نمایید.

مشخصات آگهی دهنده :

مشخصات خود را بطور دقیق و صحیح تکمیل نمایید. ارائه نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تلفن همراه صحیح الزامی است.

مشخصات آگهی :

در صورتیکه گزینه تعیین تعداد کادر بصورت خودکار را انتخاب کنید ، سیستم بصورت خودکار بر اساس طول متن آگهی شما ، تعداد کادر را مشخص می کند ، در این حالت هر 79 کاراکتر یک کادر لحاظ خواهد شد. در غیر اینصورت اگر میخواهید آگهی شما در تعداد کادر دلخواه شما نمایش داده شود میتوانید گزینه درج آگهی فقط در تعداد کادر مشخص شده را انتخاب کنید. مثلا میتوانید یک جمله کوتاه را برای چاپ در 4 کادر انتخاب کنید. در این حالت متن آگهی شما بزرگ تر چاپ خواهد شد.

در صورت انتخاب آگهی رنگی ، تمام یا قسمتی از متن آگهی شما به رنگ قرمز در روزنامه چاپ خواهد شد. 

گروه و موضوع آگهی خود را با دقت و متناسب با محتوای آگهی خود انتخاب کنید.

متن آگهی :

آنچه شما در باکس متن آگهی تایپ نمایید چاپ خواهد شد. بنابراین توجه داشته باشید سایر اطلاعات مانند مشخصات آگهی دهنده که قبلا دریافت شده است در محتوای آگهی چاپ نمی شود ، پس در صورت نیاز شماره تلفن و سایر اطلاعات تماس را در باکس متن آگهی تایپ نمایید.

در هنگام تایپ متن آگهی اندازه متون قابل تغییر نیست ، اما اندازه فونت متن آگهی بر اساس تعداد کادر انتخابی ، برای نمایش بهتر توسط اپراتور سیستم تنظیم می گردد.

در صورتیکه قصد دارید قسمتی از متن آگهی در خط بعدی چاپ شود از کلید Enter استفاده کنید.

تعداد دفعات انتشار

اولین نوبت چاپ حداقل دو روز پس از تاریخ ثبت آگهی می باشد. ضمنا ایام تعطیل به این مدت اضافه خواهند شد. همچنین می توانید تاریخ دیگری را برای زمان شروع چاپ آگهی خود انتخاب کنید.

پس از انتخاب تاریخ اولین نوبت چاپ ، تعداد دفعات چاپ خود را تعیین کنید.

در صورتیکه قصد سفارش چاپ آگهی در روزهای مشخصی را دارید از گزینه تکرار ویژه استفاده نمایید.

تایید نهایی و پرداخت

پس از تکمیل فرم پذیرش آگهی گزینه تایید و ادامه را انتخاب کرده تا پیش نمایشی از اطلاعات ثبت شده را مشاهده نمایید.

در صورتیکه در درج اطلاعات و یا محتوای آگهی اشتباهی رخ داده است با انتخاب گزینه انصراف و ثبت مجدد میتوانید به مرحله قبل برگردید و آن را ویرایش نمایید.

در صورتیکه تعداد نوبت انتخابی شما بیش از یک نوبت باشد ، آگهی شما شامل تخفیفات نوبت خواهد شد. برای اطلاع از این تخفیفات تعرفه آگهی ها را مطالعه فرمایید.

آنچه در قسمت پیش نمایش آگهی مشاهده می کنید ، پیش نمایش واقعی و نهایی از آگهی چاپی شما نیست. قبل از چاپ ، متن آگهی شما با توجه به تعداد کادر انتخابی شما تغییر سایز داده شده و مرتب خواهد شد.

لطفا قبل از انجام پرداخت ، راهنمای پرداخت آنلاین را مطالعه فرمایید.

 

توجه : لطفا پس از ثبت نهایی آگهی و انجام پرداخت آنلاین ، کد رهگیری داده شده را جهت پیگیری های احتمالی یادداشت فرمایید.

در صورتیکه نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با ما تماس بگیرید.تجزیه و تحلیل، طراحی و اجرا توسط آنتراپ