توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

رستوران های هوایی طرحی جدید از شرکت پاسارگاد

رستوران های هوایی طرحی جدید از شرکت پاسارگاد

جزئیات آگهی

رستوران هوایی از جمله پروژه های بسیار خاص و تک در زمینه گردشگری و توریستی می باشد که شرکت پاسارگاد به صورت حرفه ای و استاندارد می تواند صفر تا صد آن را اجرا نماید. رستوران هوایی از لاکچری و منحصر فرد ترین رستوران های دنیاست که برای توسط مهندسان توانمند شرکت پاسارگاد در ایران و هر نقطه از کشور عزیزمان اجرا می شود.
رستوران هوایی معلق تشکیل شده از سازه ای است که مهمان با نشستن بر روی صندلی های آن و بستن کمربند توسط جرثقیل به ارتفاع 40 متری برده و به صورت معلق نگه داشته می شود و در ارتفاع توسط گارسون ها غذا سرو می گردد. غذای سفارش شده قبلا در گرمکن های برقی چیده شده و زمانی که با سرعت بسیار آرام این رستوران توسط جرثقیل در ارتفاع قرار می گیرد توسط گارسون ها سرو می شود.
رستوران هوایی معلق در بعضی از کشورهای جهان اجرا می شود ولی به دلیل آن که سیستم بلند کننده آن جرثقیل است و جرثقیل فقط مجاز به حمل بار مرده می باشد به همین دلیل استاندارد ایران اجازه نمی دهد با آن بار زنده حمل گردد.
شرکت پاسارگاد در سال 1396 رستوران هوایی را توسط جرثقیل در شاندیز مشهد به صورت آزمایشی افتتاح کرد که در سال های بعد از آن توانست سیستم بلند کننده آن را ارتقا دهد و سیستم جایگزین آن و با کیفیت و ایمنی بسیار بالاتر از جرثقیل اجرا نماید.
در حال حاضر رستوران هوایی توسط دو سیستم وزنه تعادلی و سیستم شافت مرکزی در ایران و کشورهای جهان مشغول به کار است. رستوران هوایی اصفهان ، چالیدره، لاس وگاس و دبی از جمله رستوران های هوایی است که در داخل و خارج از کشور در حال فعالیت هستند و جزو لاکچری و خاص ترین رستوران های ایران و جهان می باشند.

ارتباط با شرکت پاسارگاد: 09125024086

نمایش اطلاعات مرتبط

  • به روز شده در تاریخ جمعه ۰۴ آذر ۱۴۰۱.
  • تعداد بازدید : 161 بار
  • کد آگهی : 1002586

آگهی های مرتبطبستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.