توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

فروش سم قارچ کش کابریودو

فروش سم قارچ کش کابریودو

جزئیات آگهی

قارچ کش کابریودو با فرمولاسیون EC11.2% تولید شرکت BSF کشور آلمان در اسفند 94 توسط هیات نظارت بر سموم در کشور به ثبت رسیده است.
این قارچکش ترکیبی از دو قارچکش دی متومورف 7.2% و پیراکلو استروبین 4% با نحوه ی تاثیر بصورت حفاظتی، درمانی و سیستمیک موضعی می باشد.

مصرف قارچ کش کابریودرو :
مبارزه با بیماری لکه موجی گوجه فرنگی با عامل آلترناریا از آنجایی حائز اهمیت است که این بیماری موجب از بین رفتن اندام سبز گیاه میشود. در شرایط آب و هوایی مرطوب و معتدل امکان وقوع بیماری بدفعات می باشد و نیاز به مبارزه مکرر دارد.
از مزیتهای این قارچ کش دوره کارنس سه روزه برای گوجه فرنگی می باشد که در مقایسه با سم کلروتالونیل WP75% ) 14 روز دوره کارنس ) تنها قارچکش شیمیایی ثبت شده برای کنترل این بیماری در کشور محسوب میگردد.

معرفی :
کابریو دو قارچ کشی متشکل از دو ماده موثره « پیراکلواستروبین » و « دیمتومورف » است با خاصیت حفاظتی درمانی و تحرک در گیاه به صورت سیستمیک موضعی که جهت کنترل بیماری آلترتاریای گوجه فرنگی به ثیت رسیده است

نحوه عمل :
پیراکواستروبین بازدارنده تولید انرژی در غشای داخلی میتوکندری از طریق ممعانت از چرخه انتقال الکترون در سیتوکروم ( کمپلکس ) III است که سبب توقف تولید ATP و در نتیجه تولید انرژی می شود.
دیمتومورف بازدارنده فعالیت اسید سینامیک است که منجر به زوال دیواره سلول قارچ می شود دیتومورف در تمام مراحل سیکل زندگی قارچ فعال می شود ( به جز تشکل زئوسپور ). قارچها در مرحله نشکیل اووسپور و اسپورانژیوسپور نسبت به دیمتومورف حساس هستند و اگر قبل از مرحله هاگ زایی استفاده شود بازدارندگی کلمل حاصل خواهد شد.

جهت سفارش و مشاوره تماس حاصل فرمایید.

ارسال به سراسر کشور

نمایش اطلاعات مرتبط

  • به روز شده در تاریخ چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰.
  • تعداد بازدید : 100 بار
  • کد آگهی : 1010688

آگهی های مرتبطبستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.