توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

قوانین نمایشگاه بین المللی در زمان شیوع کرونا

قوانین نمایشگاه بین المللی در زمان شیوع کرونا

جزئیات آگهی

انجام جانمائی به منزله پذیرش کلیه مفاد و موارد تعهد نامه اولیه مشارکت ویژه متقاضیان مشارکت در نمایشگاه ایران آگروفود 2021 و قوانین و مقررات جانمایی اینترنتی غرفـه و رزرو اولیه بشرح زیر می باشد :1. متقاضی مشارکت بطورکامل کلیه مفاد پروتکل های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ستاد ملی مبارزه با کرونا و شرکت سهامی نمایشگاهها پذیرفته و رعایت کامل آنها را متعهد می گردد.

2. جهت حفظ سلامت و بهداشت عمومی، بویژه مشارکت کنندگان محترم هرگونه مراجعه حضوری به ستاد برگزاری تا اطلاع ثانوی مقدور نمی باشد.

3. ستاد برگزاری به دلیل رعایت مسائل بهداشتی از دریافت هرگونه مرسوله پستی و دریافت مدارک از طریق پیک معذور است و در صورت نیاز کلیه مدارک و مکاتبات باید از طریق پست الکترونیک به ستاد برگزاری ارائه گردد.

4. کلیه پرداخت ها از قبیل هزینه اجاره غرفه، ضمانت غرفه سازی و .... باید به شماره حساب اعلام شده توسط ستاد برگزاری واریز گردد.

5. بر اساس دستورالعمل شرکت سهامی نمایشگاهها بازدید حضوری عموم از نمایشگاه ممنوع می باشد و ورود بازدیدکنندگان فقط با ارائه کارت دعوت تهیه شده توسط خودمشارکت کنندگان که به تائید شرکت سهامی نمایشگاهها نیز رسیده است، مجاز می باشد.

6. تهیه ماسک، شیلد، مواد ضدعفونی کننده و .... پرسنل مستقر و بازدیدکنندگان هر غرفه بعهده خود مشارکت کننده می باشد.

7. انجام تست ذائقه، ارائه هرگونه محصولات غذائی فاقد بسته بندی و پذیرائی از بازدیدکنندگان بدلیل رعایت سلامت عمومی ممنوع میباشد.

8. در صورت بروز هرگونه وقایع پیش بینی نشده (فورس ماژور) مانند زلزله، سیل، طوفان، آتش سوزی، شیوع بیماری های واگیردار، تغییر قوانین جاری، دستورالملهای نهادها و مراجع رسمی کشور و یا هرگونه حوادث و موارد غیر قابل پیش بینی دیگر که از حیطه اختیار برگزار کننده خارج بوده و منجر به لغو یا تغییر زمان و مکان نمایشگاه گردد تا یکماه قبل از برگزاری نمایشگاه 50% از وجوه پرداختی بابت هزینه های پرداخت شده نمایشگاهی کسر و مابقی به شرکت کنندگان قابل برگشت می باشد. انصراف متقاضی از مشارکت در نمایشگاه نیز شامل همین بند و تبصره های آن می باشد.

ارائه کننده: رامین کلهر
09123873510

نمایش اطلاعات مرتبط

  • به روز شده در تاریخ جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱.
  • تعداد بازدید : 63 بار
  • کد آگهی : 1038173

آگهی های مرتبطبستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.