توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

فروش ا د ت آ 4 سدیم فروش ویژه

فروش  ا د ت آ 4 سدیم فروش ویژه

جزئیات آگهی

از ادتا در صنایع مختلف استفاده های بسیاری می شود که سعی شده است در این مبحث به مهمترین آن ها اشاره گردد.

در صنعت از این ترکیب شیمیایی جهت جدا سازی یون های فلزی در محلول آبی استفاده می گردد که بیشترین کاربرد آن نیز می باشد. همچنین از دیگر مصارف آن می توان به کاربردش در صنعت نساجی اشاره کرد. این ماده از ورود یون های فلزی ناخالصی که باعث تغییر رنگ پارچه می گردد ممانهت به عمل می آورد.

خشک شویی ها نیز از EDTA جهت کاهش سختی آب و شستشوی بهتر لباس استفاده می کنند. محلول سازی یون های Fe+3 در حالت PH‌ خنثی، می تواند صورت گیرد. این خاصیت در کشاورزی می تواند مفید واقع شود. اما لیگاند تشکیل شده به PH‌ بستگی دارد یعنی در مقادیر PH بالا نمی تواند مثمر ثمر واقع شود.

در علم پزشکی نیز می توان شاهد کاربرد های حیاتی این ماده با ارزش بود. مثلا می توان گفت این محصول آهن اضافی را از بدن حذف می کند. همچنین می تواند در درمان بیماری تالاسمی نقشی مهم ایفا کند.

دندان پزشکان نیز جهت حذف لکه لایه ای رو دندان و آماده کردن کانال دندان برای پر کردن از EDTA استفاده میکنند. این ماده همچنین به طور گسترده در آنالیز خون کاربرد دارد. این ماده خاصیت ضد انعقاد نیز دارد. کلسیم موجود در خون نمونه را کنترل کرده و موجب توقف انعقاد خون و حفظ مورفولوژی سلول های خونی می گردد. به علل مشابه به عنوان افزودنی به غذا اضافه می شود تا مدت زمان نگه داری آن را افزایش دهد. در صنعت گاز نیز در برخی مواقع جهت حذف سولفید هیدروژن از جریان گاز طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد. در شکل زیر نحوه خارج کردن پلاک خون را از جریان مشاهده می کنید.

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش بازرگانی شیمی اکسین پارس در ارتباط باشید.

02122797022
02122797033
02122797044
09195904232
09124447690

نمایش اطلاعات مرتبط

  • به روز شده در تاریخ شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰.
  • تعداد بازدید : 41 بار
  • کد آگهی : 985594

آگهی های مرتبطبستن

انتخاب دسته بندی

ابتدا از این قسمت دسته بندی آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
بستن

جستجو در آگهی ها

پس از انتخاب دسته بندی ، از این قسمت برای جستجوی دقیق آگهی ها استفاده کنید.

.
بستن

منوی کاربری

از اینجا ثبت نام کنید ، وارد پنل کاربری شوید و سپس آگهی های خود را مدیریت کنید.

.
بستن

متشکریم

کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم.